Diagnostika

Zistíme, čo trápi vaše auto

Používame najmodernejšiu autodiagnostiku, vďaka ktorej ľahko a spoľahlivo odhalíme problémy, ktoré trápia vaše auto. Na základe autodiagnostiky vám naši špecialisti odporučia ďalší postup, aby bolo výsledkom cielené odstránenie závad, ktoré šetrí váš čas aj peňaženku.

Výmena oleja

Ulahodíme motoru vášho auta

Kvalitný a pravidelne menený olej je základom toho, aby motor fungoval optimálne a nedochádzalo k skracovaniu jeho životnosti. Výmenu oleja sa preto určite neoplatí zanedbávať. Ak si chcete ušetriť starosti, výmenu oleja nechajte na nás a spoľahnite sa, že ju vykonáme s maximálnou starostlivosťou. Samozrejme, výmena oleja a filtrov prebehne presne podľa odporúčaní výrobcu vozidla.

Výmena bŕzd

Aby ste vždy bezpečne dorazili do cieľa

Výmena brzdových platničiek, kotúčov, tlmičov aj pružín. Toto všetko naši servisní špecialisti hravo zvládnu a vy budete mať istotu, že šoférujete bezpečné auto, ktorého nápravy a brzdy budú opäť ako nové.

Servis náprav

Trasie volantom, auto je nestabilné alebo vám jazdu znepríjemňujú rôzne zvuky? Vyriešime!

Hoci stav podvozku na prvý pohľad nevidno, je veľmi dôležitý a obzvlášť na slovenských cestách. Postaráme sa o kompletný servis náprav vášho auta, takže ak potrebujete vymeniť tlmiče, tyčky stabilizátora či silentbloky, neváhajte sa na nás obrátiť.

Príprava na STK A EK

Absolvujte technickú a emisnú kontrolu bez obáv z toho, že vaše auto neprejde kvôli závade a vyhnite sa starostiam.

Čaká vás technická a emisná kontrola a potrebujete svoje auto na túto návštevu pripraviť? Vaše auto dôkladne preveríme a menšie nedostatky rýchlo odstránime. Na stanicu emisnej a technickej kontroly tak viac nemusíte jazdiť s obavami.

Autosklo

Nezáleží, ako veľmi je sklo vášho auta poškodené, postaráme sa o jeho profesionálnu výmenu alebo opravu.

Poškodené autosklo treba vždy riešiť čo najskôr bez ohľadu na to či ide o veľkú prasklinu alebo drobné stopy po kamienkoch. V závislosti od typu poškodenia sa postaráme o opravu alebo výmenu autoskla. Výsledkom bude precízna práca a bezchybný výhľad z vášho auta.

Výmena pneumatík

Profesionálna výmena pneumatík a správne obutie vášho auta je základnou podmienkou bezpečnosti a stability na vaších cestách.

Výmena pneumatík je služba určená pre každého, komu nie je ľahostajná bezpečnosť jazdy. Zimné, letné či celoročné pneumatiky vášmu autu obujeme, skontrolujeme, vyvážime a taktiež v prípade potreby profesionálne uskladníme.